13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Albrechtice nad Orl..3
TJ Sokol Černíkovice1
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
TJ Sokol Černíkovice1
SK Solnice B1
2. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
TJ Sokol Černíkovice5
SK Albrechtice nad Orl..2
1. kolo, So 21.10.2023 15:30
SK Solnice B2
TJ Sokol Černíkovice3
11. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
TJ Sokol Černíkovice7
TJ Sokol Lukavice1
10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
TJ Baník Vamberk A0
TJ Sokol Černíkovice3
9. kolo, Ne 1.10.2023 16:00
TJ Sokol Černíkovice1
TJ Sokol Lípa n.O.0
8. kolo, So 23.9.2023 10:00
AFK Častolovice A0
TJ Sokol Černíkovice0
7. kolo, So 16.9.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice0
FK Kostelec n.O. B3
6. kolo, So 9.9.2023 17:00
TJ Velešov Doudleby n...0
TJ Sokol Černíkovice0
14. kolo, So 20.04 10:15
TJ Sokol Černíkovice
SK Dobruška "B"
15. kolo, Ne 28.04 17:00
Lokomotiva Borohrádek"..
TJ Sokol Černíkovice
16. kolo, Ne 05.05 17:00
TJ Sokol Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí ..
17. kolo, Ne 12.05 17:00
TJ Sokol Černíkovice
TJ Velešov Doudleby n...
18. kolo, Ne 19.05 17:00
FK Kostelec n.O. B
TJ Sokol Černíkovice
19. kolo, Ne 26.05 17:00
TJ Sokol Černíkovice
AFK Častolovice A
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Sokol Lípa n.O.
TJ Sokol Černíkovice
21. kolo, Ne 09.06 17:00
TJ Sokol Černíkovice
TJ Baník Vamberk A
22. kolo, So 15.06 15:00
TJ Sokol Lukavice
TJ Sokol Černíkovice
22. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
TJ Sokol Černíkovice/S..0
SK Červený Kostelec0
21. kolo, Ne 7.4.2024 13:00
TJ Sokol Černíkovice/S..5
SK Třebechovice pod Or..0
20. kolo, So 30.3.2024 11:30
Nová Paka/Stará Paka2
TJ Sokol Černíkovice/S..0
19. kolo, Ne 24.3.2024 09:30
TJ Sokol Černíkovice/S..1
Č.Meziříčí/Nové Město ..1
18. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
Železnice/Valdice2
TJ Sokol Černíkovice/S..4
1. kolo, Ne 12.11.2023 11:30
SK Červený Kostelec2
TJ Sokol Černíkovice/S..1
14. kolo, Ne 5.11.2023 13:30
SK Třebechovice pod Or..2
TJ Sokol Černíkovice/S..0
13. kolo, Ne 29.10.2023 11:00
TJ Sokol Černíkovice/S..3
Nová Paka/Stará Paka0
12. kolo, So 21.10.2023 10:00
Č.Meziříčí/Nové Město ..2
TJ Sokol Černíkovice/S..1
11. kolo, Ne 15.10.2023 12:30
TJ Sokol Černíkovice/S..3
Železnice/Valdice0
23. kolo, Ne 21.04 13:30
TJ Sokol Černíkovice/S..
FK Černilov
24. kolo, So 27.04 14:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Černíkovice/S..
25. kolo, So 04.05 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Železnice/Valdice
26. kolo, So 11.05 14:15
Č.Meziříčí/Nové Město ..
TJ Sokol Černíkovice/S..
27. kolo, Ne 19.05 13:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Nová Paka/Stará Paka
28. kolo, Ne 26.05 13:30
SK Třebechovice pod Or..
TJ Sokol Černíkovice/S..
15. kolo, Ne 02.06 13:30
SK Červený Kostelec
TJ Sokol Černíkovice/S..
16. kolo, So 08.06 13:30
FK Černilov
TJ Sokol Černíkovice/S..
17. kolo, So 08.06 13:30
TJ Sokol Černíkovice/S..
TJ Sokol Stěžery
4. kolo, So 13.4.2024 13:30
SK Červený Kostelec1
TJ Sokol Černíkovice/S..8
3. kolo, So 6.4.2024 14:00
TJ Sokol Černíkovice/S..4
FC Spartak Rychnov nad..0
1. kolo, So 23.3.2024 09:30
Nová Paka/Stará Paka3
TJ Sokol Černíkovice/S..2
2. kolo, So 11.11.2023 10:30
Kostelec/Častolovice0
TJ Sokol Černíkovice/S..5
1. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Černíkovice/S..12
MFK Nové Město nad Met..0
13. kolo, So 28.10.2023 12:30
SK Třebechovice pod Or..0
TJ Sokol Černíkovice/S..9
12. kolo, So 21.10.2023 12:30
TJ Sokol Černíkovice/S..5
SK Červený Kostelec2
11. kolo, So 14.10.2023 09:30
FC Spartak Rychnov nad..1
TJ Sokol Černíkovice/S..3
10. kolo, So 7.10.2023 13:00
TJ Sokol Černíkovice/S..4
Dobruška/Opočno1
8. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Sokol Černíkovice/S..12
5. kolo, So 20.04 14:30
TJ Sokol Černíkovice/S..
TJ Zábrodí/Velké Poříč..
6. kolo, So 27.04 10:00
Dobruška/Opočno
TJ Sokol Černíkovice/S..
7. kolo, So 04.05 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
SK Třebechovice pod Or..
8. kolo, Ne 12.05 12:15
FC Vrchlabí
TJ Sokol Černíkovice/S..
9. kolo, So 18.05 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
SK Jičín
10. kolo, Ne 26.05 10:00
Nový HK/Vysoká n.L
TJ Sokol Černíkovice/S..
11. kolo, So 01.06 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Chlumec n.C/RMSK Cidli..
12. kolo, So 08.06 14:15
SK Úpice/TJ Rtyně
TJ Sokol Černíkovice/S..
13. kolo, So 15.06 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
FK Jaroměř
8. kolo, St 10.4.2024 16:25
Sokol Javornice1
TJ Sokol Černíkovice/S..9
7. kolo, St 1.11.2023 15:00
TJ Sokol Černíkovice/S..5
1.FC Union Rokytnice1
6. kolo, St 18.10.2023 16:30
FC České Meziříčí..4
TJ Sokol Černíkovice/S..2
5. kolo, St 11.10.2023 16:30
Kostelec/Častolovice1
TJ Sokol Černíkovice/S..6
4. kolo, St 4.10.2023 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..5
TJ Baník Vamberk 4
3. kolo, St 20.9.2023 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..3
Doudleby/Rychnov B2
1. kolo, Út 5.9.2023 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..18
Sokol Javornice5
6. kolo, St 31.5.2023 17:00
Doudleby/Rychnov1
TJ Sokol Černíkovice/S..2
5. kolo, St 17.5.2023 17:00
Kostelec/Častolovice2
TJ Sokol Černíkovice/S..3
4. kolo, St 3.5.2023 17:00
FC České Meziříčí..0
TJ Sokol Černíkovice/S..4
10. kolo, St 15.05 17:00
Doudleby/Rychnov B
TJ Sokol Černíkovice/S..
11. kolo, St 22.05 17:00
TJ Baník Vamberk
TJ Sokol Černíkovice/S..
12. kolo, St 05.06 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Kostelec/Častolovice
13. kolo, St 12.06 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
FC České Meziříčí..
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..2
FC České Meziříčí..7
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..5
SK Přepychy0
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice0
TJ Sokol Černíkovice S..7
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..1
Sokol Javornice4
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..11
TJ Sokol Černíkovice S..2
9. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..1
Borohrádek/Albrechtice..5
9. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
Sokol Slatina nad Zdob..2
TJ Sokol Černíkovice S..3
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..4
Týniště modrá1
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
FC České Meziříčí..2
TJ Sokol Černíkovice S..1
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
Sokol Javornice2
TJ Sokol Černíkovice S..3
3. kolo, So 20.04 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
SK Přepychy
3. kolo, So 20.04 09:00
Rokytnice v O.h.
TJ Sokol Černíkovice S..
4. kolo, So 04.05 13:00
TJ Sokol Černíkovice S..
Albrechtice/Borohrádek..
5. kolo, Ne 12.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
FC České Meziříčí..
5. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Solnice
TJ Sokol Černíkovice S..
5. kolo, Ne 12.05 09:00
Sokol Slatina nad Zdob..
TJ Sokol Černíkovice S..
6. kolo, Ne 19.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
TJ Baník Vamberk
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Černíkovice S..
7. kolo, So 25.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
Albrechtice/Borohrádek..
7. kolo, So 25.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
Kostelec/Častolovice
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
FK Jaroměř1
TJ Sokol Černíkovice M..5
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Dobruška/Opočno0
TJ Sokol Černíkovice M..0
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
TJ Sokol Černíkovice M..4
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
SK Sparta Úpice4
TJ Sokol Černíkovice M..2
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..5
Spartak Police n.M.1
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..0
Dobruška/Opočno2
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
SK Sparta Úpice4
TJ Sokol Černíkovice M..1
10.. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..3
FC Spartak Rychnov nad..2
10.. kolo, Ne 5.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..5
SK Týniště nad Orlicí..1
4. kolo, So 20.04 13:00
Spartak Police n.M.
TJ Sokol Černíkovice M..
4. kolo, So 20.04 13:00
FC Spartak Rychnov nad..
TJ Sokol Černíkovice M..
4. kolo, So 20.04 13:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Černíkovice M..
5. kolo, So 04.05 09:00
FK Jaroměř
TJ Sokol Černíkovice M..
5. kolo, So 04.05 09:00
FC Spartak Rychnov nad..
TJ Sokol Černíkovice M..
5. kolo, So 04.05 09:00
SK Sparta Úpice
TJ Sokol Černíkovice M..
6. kolo, Ne 12.05 09:00
Dobruška/Opočno
TJ Sokol Černíkovice M..
6. kolo, Ne 12.05 09:00
FC Spartak Rychnov nad..
TJ Sokol Černíkovice M..
7. kolo, So 18.05 09:00
FK Jaroměř
TJ Sokol Černíkovice M..
7. kolo, So 18.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Spartak Police n.M.
3. kolo, So 13.4.2024 09:00
Jaroměř/Rasošky14
TJ Sokol Černíkovice/S..23
3. kolo, So 13.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..3
TJ Slovan Broumov7
2. kolo, Ne 7.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..28
TJ Slovan Broumov6
2. kolo, Ne 7.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..17
Dobruška/Opočno3
1. kolo, Ne 31.3.2024 09:00
Jaroměř/Rasošky10
TJ Sokol Černíkovice/S..24
1. kolo, Ne 31.3.2024 09:00
Dobruška/Opočno21
TJ Sokol Černíkovice/S..23
10. kolo, So 4.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..7
Slavia Hradec Králové..25
10. kolo, So 4.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..11
TJ Sokol Třebeš15
8. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
Chlumec n.C/RMSK Cidli..15
TJ Sokol Černíkovice/S..17
8. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
TJ Malšova Lhota11
TJ Sokol Černíkovice/S..19
4. kolo, Ne 21.04 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
TJ Slovan Broumov
4. kolo, Ne 21.04 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
FK Náchod
5. kolo, So 04.05 12:30
TJ Sokol Černíkovice/S..
Dobruška/Opočno
5. kolo, So 04.05 12:30
TJ Sokol Černíkovice/S..
FK Náchod
6. kolo, Ne 12.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Jaroměř/Rasošky
6. kolo, Ne 12.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
FK Náchod
7. kolo, So 18.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
SK Červený Kostelec
7. kolo, So 18.05 09:00
Dobruška/Opočno
TJ Sokol Černíkovice/S..
8. kolo, So 25.05 10:00
TJ Slovan Broumov
TJ Sokol Černíkovice/S..
8. kolo, So 25.05 10:00
SK Červený Kostelec
TJ Sokol Černíkovice/S..
2. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Rychnov "B"14
TJ Sokol Černíkovice M..0
2. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Rychnov "A"5
TJ Sokol Černíkovice M..2
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..0
Doudleby/Sopotnice4
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..10
Kostelec/Častolovice B..2
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..12
Týniště bílá1
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Kostelec/Častolovice A..4
TJ Sokol Černíkovice M..1
8. kolo, Ne 29.10.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..2
SK Solnice0
8. kolo, Ne 29.10.2023 09:00
FC České Meziříčí..1
TJ Sokol Černíkovice M..1
7. kolo, Ne 22.10.2023 13:00
TJ Sokol Černíkovice M..1
TJ Sokol Černíkovice -..5
7. kolo, Ne 22.10.2023 13:00
Rychnov "A"8
TJ Sokol Černíkovice M..6
3. kolo, Ne 21.04 09:00
Albrechtice/Borohrádek..
TJ Sokol Černíkovice M..
3. kolo, Ne 21.04 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
FC České Meziříčí..
3. kolo, Ne 21.04 09:00
Týniště modrá
TJ Sokol Černíkovice M..
4. kolo, Ne 05.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice M..
4. kolo, Ne 05.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
SK Solnice
4. kolo, Ne 05.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Rychnov "B"
5. kolo, So 11.05 09:00
Kostelec/Častolovice A..
TJ Sokol Černíkovice M..
5. kolo, So 11.05 09:00
TJ Baník Vamberk
TJ Sokol Černíkovice M..
5. kolo, Ne 12.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Rychnov "A"
6. kolo, Ne 19.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Dobruška/Opočno modrá..
4. kolo, St 18.10.2023 16:30
Lokomotiva Borohrádek2
TJ Sokol Černíkovice -..22
4. kolo, St 18.10.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..5
TJ Sokol Černíkovice -..5
4. kolo, St 18.10.2023 16:30
TJ Baník Vamberk 3
TJ Sokol Černíkovice -..3
3. kolo, St 11.10.2023 16:30
Lokomotiva Borohrádek5
TJ Sokol Černíkovice -..12
3. kolo, St 11.10.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..5
TJ Sokol Černíkovice -..5
2. kolo, St 27.9.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..11
TJ Sokol Černíkovice -..10
2. kolo, St 27.9.2023 16:30
Dobruška/Opočno15
TJ Sokol Černíkovice -..8
1. kolo, St 20.9.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..8
TJ Sokol Černíkovice -..8
1. kolo, St 20.9.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..9
SK Přepychy9
4. kolo, St 31.5.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..0
TJ Sokol Černíkovice -..13
1. kolo, St 24.04 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice -..
1. kolo, St 24.04 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
SK Přepychy
2. kolo, St 15.05 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice -..
2. kolo, St 15.05 16:30
Dobruška/Opočno A
TJ Sokol Černíkovice -..
2. kolo, St 15.05 16:30
Dobruška/Opočno B
TJ Sokol Černíkovice -..
3. kolo, St 29.05 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
SK Albrechtice nad Orl..
3. kolo, St 29.05 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice -..
3. kolo, St 29.05 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
SK Přepychy
4. kolo, St 05.06 16:30
SK Albrechtice nad Orl..
TJ Sokol Černíkovice -..
4. kolo, St 05.06 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice -..
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Albrechtice nad Orl..3
Muži1
22. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
Dorost Čer./Sol.0
SK Červený Kostelec0
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
FK Jaroměř1
Mladší žáci5
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Mladší žáci1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Dobruška/Opočno0
Mladší žáci0
2. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Rychnov "B"14
Mladší přípravka0
2. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Rychnov "A"5
Mladší přípravka2
4. kolo, So 13.4.2024 13:30
SK Červený Kostelec1
Starší žáci Čer./Sol.8
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Starší přípravka2
FC České Meziříčí..7
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Starší přípravka5
SK Přepychy0
3. kolo, So 20.04 09:00
Starší přípravka
SK Přepychy
3. kolo, So 20.04 09:00
Rokytnice v O.h.
Starší přípravka
14. kolo, So 20.04 10:15
Muži
SK Dobruška "B"
4. kolo, So 20.04 13:00
Spartak Police n.M.
Mladší žáci
4. kolo, So 20.04 13:00
FC Spartak Rychnov nad..
Mladší žáci
4. kolo, So 20.04 13:00
SK Týniště nad Orlicí..
Mladší žáci
5. kolo, So 20.04 14:30
Starší žáci Čer./Sol.
TJ Zábrodí/Velké Poříč..
3. kolo, Ne 21.04 09:00
Albrechtice/Borohrádek..
Mladší přípravka
3. kolo, Ne 21.04 09:00
Mladší přípravka
FC České Meziříčí..
4. kolo, Ne 21.04 09:00
Starší přípravka Čer./Sol.
TJ Slovan Broumov
Úvod / Okresní přebor II.třídy - SYNYT - 2020/2021 / 8.kolo / TJ Sokol Deštné v O.h. : TJ Sokol Černíkovice
TJ Sokol Deštné v O.h.
6 : 4
(5:2)
TJ Sokol Černíkovice
D. Hanuš 14'
I. Kučera 14'
D. Hanuš 17'
R. Mondík 28'
I. Kučera 35'
J. Hanuš 37'
D. Hanuš 37'
J. Hanuš Y. Kravets 50'
F. Kernal P. Kopecký 64'
M. Stodůlka 68'
T. Rýznar 75'
J. Hillebrand 83'
M. Stodůlka 88'
Rozhodčí: Machač Libor
Počet diváků:
1. | Lokomotiva Borohrádek.. | 13 | 26:11 | 31 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 13 | 28:18 | 28 |
3. | TJ Sokol Černíkovice | 13 | 24:20 | 20 |
4. | SK Dobruška "B" | 13 | 30:23 | 19 |
5. | TJ Sokol Lípa n.O. | 13 | 26:25 | 17 |
6. | TJ Velešov Doudleby n.. | 13 | 20:23 | 17 |
7. | SK Týniště nad Orlicí B | 13 | 22:22 | 16 |
8. | SK Solnice B | 13 | 31:27 | 15 |
9. | AFK Častolovice A | 13 | 20:21 | 15 |
10. | FK Kostelec n.O. B | 13 | 22:26 | 15 |
11. | TJ Baník Vamberk A | 13 | 18:31 | 12 |
12. | TJ Sokol Lukavice | 13 | 17:37 | 12 |
1. | TJ Sokol Stěžery | 19 | 72:18 | 51 |
2. | SK Červený Kostelec | 19 | 57:24 | 38 |
3. | FK Černilov | 19 | 52:33 | 30 |
4. | Nová Paka/Stará Paka | 19 | 30:27 | 29 |
5. | TJ Sokol Černíkovice.. | 19 | 40:35 | 27 |
6. | Č.Meziříčí/Nové Město.. | 19 | 33:42 | 23 |
7. | Železnice/Valdice | 19 | 20:78 | 11 |
8. | SK Třebechovice pod.. | 19 | 24:71 | 7 |
1. | SK Úpice/TJ Rtyně | 4 | 15:9 | 9 |
2. | SK Červený Kostelec | 4 | 13:11 | 9 |
3. | Nový HK/Vysoká n.L | 4 | 10:3 | 7 |
4. | Chlumec n.C/RMSK.. | 4 | 13:11 | 7 |
5. | TJ Sokol Černíkovice.. | 3 | 14:4 | 6 |
6. | SK Jičín | 2 | 11:1 | 6 |
7. | FC Vrchlabí | 2 | 6:3 | 4 |
8. | FC Spartak Rychnov.. | 3 | 8:8 | 4 |
9. | TJ Zábrodí/Velké Poříčí | 4 | 10:15 | 4 |
10. | FK Jaroměř | 4 | 14:21 | 4 |
11. | Dobruška/Opočno | 4 | 12:14 | 3 |
12. | Nová Paka/Stará Paka | 4 | 5:10 | 3 |
13. | SK Třebechovice pod.. | 4 | 2:23 | 0 |
1. | FC České Meziříčí | 8 | 28:14 | 19 |
2. | TJ Sokol Černíkovice.. | 7 | 48:18 | 18 |
3. | Doudleby/Rychnov B | 7 | 32:14 | 13 |
4. | 1.FC Union Rokytnice | 7 | 22:18 | 9 |
5. | TJ Baník Vamberk | 8 | 26:30 | 9 |
6. | Kostelec/Častolovice | 7 | 14:27 | 9 |
7. | Sokol Javornice | 8 | 11:60 | 0 |
1. | Doudleby/Sopotnice | 0 | 0:0 | 15 |
2. | Kostelec/Častolovice | 0 | 0:0 | 15 |
3. | TJ Baník Vamberk | 0 | 0:0 | 12 |
4. | FC České Meziříčí | 0 | 0:0 | 9 |
5. | Albrechtice/Borohrádek | 0 | 0:0 | 9 |
6. | Sokol Javornice | 0 | 0:0 | 9 |
7. | Sokol Slatina nad.. | 0 | 0:0 | 3 |
8. | TJ Sokol Černíkovice SP | 0 | 0:0 | 3 |
9. | Rychnov "B" | 0 | 0:0 | 3 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 0 | 0:0 | 3 |
11. | SK Solnice | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Rokytnice v O.h. | 0 | 0:0 | 0 |
13. | SK Přepychy | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Sparta Úpice | 0 | 0:0 | 18 |
2. | FC Spartak Rychnov.. | 0 | 0:0 | 18 |
3. | SK Týniště nad Orlicí | 0 | 0:0 | 12 |
4. | Dobruška/Opočno | 0 | 0:0 | 12 |
5. | TJ Sokol Černíkovice MŽ | 0 | 0:0 | 10 |
6. | FK Jaroměř | 0 | 0:0 | 5 |
7. | Spartak Police n.M. | 0 | 0:0 | 3 |
1. | Albrechtice/Borohrádek | 0 | 0:0 | 18 |
2. | Týniště modrá | 0 | 0:0 | 16 |
3. | Doudleby/Sopotnice | 0 | 0:0 | 14 |
4. | FC České Meziříčí | 0 | 0:0 | 13 |
5. | Kostelec/Častolovice A | 0 | 0:0 | 12 |
6. | Rychnov "A" | 0 | 0:0 | 12 |
7. | TJ Baník Vamberk | 0 | 0:0 | 12 |
8. | TJ Sokol Černíkovice .. | 0 | 0:0 | 10 |
9. | Sokol Javornice | 0 | 0:0 | 9 |
10. | Dobruška/Opočno.. | 0 | 0:0 | 6 |
11. | TJ Sokol Černíkovice MP | 0 | 0:0 | 6 |
12. | Dobruška/Opočno modrá | 0 | 0:0 | 5 |
13. | Rychnov "B" | 0 | 0:0 | 4 |
14. | Kostelec/Častolovice B | 0 | 0:0 | 3 |
15. | SK Solnice | 0 | 0:0 | 0 |
16. | Týniště bílá | 0 | 0:0 | 0 |
Počet návštěv: 37137
Posledních 30 dnů: 636 | Posledních 7 dnů: 151 | Poslední den: 13
© 2024 TJ Sokol Černíkovice, z.s. | Všechna práva vyhrazena | michorka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze