Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
3. | SK Dobruška "B" |
|
TJ Sokol Černíkovice | 20.08.2023Neděle 17:00 | |
4. | TJ Sokol Černíkovice |
|
Lokomotiva Borohrádek"A" | 27.08.2023Neděle 17:00 | |
5. | SK Týniště nad Orlicí B |
|
TJ Sokol Černíkovice | 03.09.2023Neděle 17:00 | |
6. | TJ Velešov Doudleby n. O, A |
|
TJ Sokol Černíkovice | 09.09.2023Sobota 17:00 | |
7. | TJ Sokol Černíkovice |
|
FK Kostelec n.O. B | 16.09.2023Sobota 16:30 | |
8. | AFK Častolovice A |
|
TJ Sokol Černíkovice | 23.09.2023Sobota 10:00 | |
9. | TJ Sokol Černíkovice |
|
TJ Sokol Lípa n.O. | 01.10.2023Neděle 16:00 | |
10. | TJ Baník Vamberk A |
|
TJ Sokol Černíkovice | 08.10.2023Neděle 16:00 | |
11. | TJ Sokol Černíkovice |
|
TJ Sokol Lukavice | 15.10.2023Neděle 16:00 | |
1. | SK Solnice B |
|
TJ Sokol Černíkovice | 21.10.2023Sobota 15:30 | |
2. | TJ Sokol Černíkovice |
|
SK Albrechtice nad Orlicí | 29.10.2023Neděle 14:30 | |
12. | TJ Sokol Černíkovice |
|
SK Solnice B | 07.04.2024Neděle 16:30 | |
13. | SK Albrechtice nad Orlicí |
|
TJ Sokol Černíkovice | 14.04.2024Neděle 17:00 | |
14. | TJ Sokol Černíkovice |
|
SK Dobruška "B" | 20.04.2024Sobota 10:15 | |
15. | Lokomotiva Borohrádek"A" |
|
TJ Sokol Černíkovice | 28.04.2024Neděle 17:00 | |
16. | TJ Sokol Černíkovice |
|
SK Týniště nad Orlicí B | 05.05.2024Neděle 17:00 | |
17. | TJ Sokol Černíkovice |
|
TJ Velešov Doudleby n. O, A | 12.05.2024Neděle 17:00 | |
18. | FK Kostelec n.O. B |
|
TJ Sokol Černíkovice | 19.05.2024Neděle 17:00 | |
19. | TJ Sokol Černíkovice |
|
AFK Častolovice A | 26.05.2024Neděle 17:00 | |
20. | TJ Sokol Lípa n.O. |
|
TJ Sokol Černíkovice | 02.06.2024Neděle 17:00 | |
21. | TJ Sokol Černíkovice |
|
TJ Baník Vamberk A | 09.06.2024Neděle 17:00 | |
22. | TJ Sokol Lukavice |
|
TJ Sokol Černíkovice | 15.06.2024Sobota 15:00 |
1. | Lokomotiva Borohrádek.. | 13 | 26:11 | 31 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 15 | 31:28 | 28 |
3. | TJ Sokol Černíkovice | 14 | 27:21 | 23 |
4. | TJ Velešov Doudleby n.. | 15 | 27:24 | 23 |
5. | SK Dobruška "B" | 15 | 35:27 | 22 |
6. | AFK Častolovice A | 15 | 28:24 | 21 |
7. | TJ Sokol Lípa n.O. | 14 | 27:25 | 20 |
8. | FK Kostelec n.O. B | 15 | 30:32 | 18 |
9. | SK Týniště nad Orlicí B | 14 | 23:28 | 16 |
10. | SK Solnice B | 14 | 33:32 | 15 |
11. | TJ Baník Vamberk A | 14 | 18:32 | 12 |
12. | TJ Sokol Lukavice | 14 | 17:38 | 12 |
Počet návštěv: 37255
Posledních 30 dnů: 551 | Posledních 7 dnů: 128 | Poslední den: 10
© 2024 TJ Sokol Černíkovice, z.s. | Všechna práva vyhrazena | michorka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz