18. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
FK Kostelec n.O. B3
TJ Sokol Černíkovice1
17. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
TJ Sokol Černíkovice2
TJ Velešov Doudleby n...3
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
TJ Sokol Černíkovice0
SK Týniště nad Orlicí ..1
15. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
Lokomotiva Borohrádek"..2
TJ Sokol Černíkovice1
14. kolo, So 20.4.2024 10:15
TJ Sokol Černíkovice3
SK Dobruška "B"1
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Albrechtice nad Orl..3
TJ Sokol Černíkovice1
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
TJ Sokol Černíkovice1
SK Solnice B1
2. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
TJ Sokol Černíkovice5
SK Albrechtice nad Orl..2
1. kolo, So 21.10.2023 15:30
SK Solnice B2
TJ Sokol Černíkovice3
11. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
TJ Sokol Černíkovice7
TJ Sokol Lukavice1
19. kolo, Ne 26.05 17:00
TJ Sokol Černíkovice
AFK Častolovice A
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Sokol Lípa n.O.
TJ Sokol Černíkovice
21. kolo, Ne 09.06 17:00
TJ Sokol Černíkovice
TJ Baník Vamberk A
22. kolo, So 15.06 15:00
TJ Sokol Lukavice
TJ Sokol Černíkovice
27. kolo, Ne 19.5.2024 13:00
TJ Sokol Černíkovice/S..1
Nová Paka/Stará Paka3
26. kolo, So 11.5.2024 14:15
Č.Meziříčí/Nové Město ..1
TJ Sokol Černíkovice/S..1
24. kolo, So 27.4.2024 14:00
TJ Sokol Stěžery2
TJ Sokol Černíkovice/S..0
23. kolo, Ne 21.4.2024 13:30
TJ Sokol Černíkovice/S..1
FK Černilov0
22. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
TJ Sokol Černíkovice/S..0
SK Červený Kostelec0
21. kolo, Ne 7.4.2024 13:00
TJ Sokol Černíkovice/S..5
SK Třebechovice pod Or..0
20. kolo, So 30.3.2024 11:30
Nová Paka/Stará Paka2
TJ Sokol Černíkovice/S..0
19. kolo, Ne 24.3.2024 09:30
TJ Sokol Černíkovice/S..1
Č.Meziříčí/Nové Město ..1
18. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
Železnice/Valdice2
TJ Sokol Černíkovice/S..4
1. kolo, Ne 12.11.2023 11:30
SK Červený Kostelec2
TJ Sokol Černíkovice/S..1
25. kolo, Pá 24.05 18:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Železnice/Valdice
28. kolo, Ne 26.05 13:30
SK Třebechovice pod Or..
TJ Sokol Černíkovice/S..
15. kolo, Ne 02.06 13:30
SK Červený Kostelec
TJ Sokol Černíkovice/S..
16. kolo, So 08.06 13:30
FK Černilov
TJ Sokol Černíkovice/S..
17. kolo, So 08.06 13:30
TJ Sokol Černíkovice/S..
TJ Sokol Stěžery
9. kolo, So 18.5.2024 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..4
SK Jičín0
8. kolo, Ne 12.5.2024 12:15
FC Vrchlabí1
TJ Sokol Černíkovice/S..1
7. kolo, So 4.5.2024 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..5
SK Třebechovice pod Or..0
6. kolo, So 27.4.2024 10:00
Dobruška/Opočno0
TJ Sokol Černíkovice/S..4
5. kolo, So 20.4.2024 14:30
TJ Sokol Černíkovice/S..8
TJ Zábrodí/Velké Poříč..1
4. kolo, So 13.4.2024 13:30
SK Červený Kostelec1
TJ Sokol Černíkovice/S..8
3. kolo, So 6.4.2024 14:00
TJ Sokol Černíkovice/S..4
FC Spartak Rychnov nad..0
1. kolo, So 23.3.2024 09:30
Nová Paka/Stará Paka3
TJ Sokol Černíkovice/S..2
2. kolo, So 11.11.2023 10:30
Kostelec/Častolovice0
TJ Sokol Černíkovice/S..5
1. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Černíkovice/S..12
MFK Nové Město nad Met..0
10. kolo, Ne 26.05 10:00
Nový HK/Vysoká n.L
TJ Sokol Černíkovice/S..
11. kolo, So 01.06 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Chlumec n.C/RMSK Cidli..
12. kolo, So 08.06 14:15
SK Úpice/TJ Rtyně
TJ Sokol Černíkovice/S..
13. kolo, So 15.06 10:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
FK Jaroměř
10. kolo, St 15.5.2024 17:00
Doudleby/Rychnov B6
TJ Sokol Černíkovice/S..2
14. kolo, St 17.4.2024 17:00
1.FC Union Rokytnice3
TJ Sokol Černíkovice/S..1
8. kolo, St 10.4.2024 16:25
Sokol Javornice1
TJ Sokol Černíkovice/S..9
7. kolo, St 1.11.2023 15:00
TJ Sokol Černíkovice/S..5
1.FC Union Rokytnice1
6. kolo, St 18.10.2023 16:30
FC České Meziříčí..4
TJ Sokol Černíkovice/S..2
5. kolo, St 11.10.2023 16:30
Kostelec/Častolovice1
TJ Sokol Černíkovice/S..6
4. kolo, St 4.10.2023 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..5
TJ Baník Vamberk 4
3. kolo, St 20.9.2023 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..3
Doudleby/Rychnov B2
1. kolo, Út 5.9.2023 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..18
Sokol Javornice5
6. kolo, St 31.5.2023 17:00
Doudleby/Rychnov1
TJ Sokol Černíkovice/S..2
11. kolo, St 22.05 17:00
TJ Baník Vamberk
TJ Sokol Černíkovice/S..
12. kolo, St 05.06 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Kostelec/Častolovice
13. kolo, St 12.06 17:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
FC České Meziříčí..
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..4
TJ Baník Vamberk 4
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Sokol Černíkovice S..9
5. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..0
FC České Meziříčí..4
5. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
SK Solnice1
TJ Sokol Černíkovice S..3
5. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
Sokol Slatina nad Zdob..5
TJ Sokol Černíkovice S..1
4. kolo, So 4.5.2024 13:00
TJ Sokol Černíkovice S..2
Albrechtice/Borohrádek..7
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..8
SK Přepychy0
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Rokytnice v O.h.11
TJ Sokol Černíkovice S..1
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..2
FC České Meziříčí..7
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..5
SK Přepychy0
7. kolo, So 25.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
Albrechtice/Borohrádek..
7. kolo, So 25.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
Kostelec/Častolovice
8. kolo, Ne 02.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
Rychnov "B"
8. kolo, Ne 02.06 09:00
FC České Meziříčí..
TJ Sokol Černíkovice S..
9. kolo, Ne 09.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice S..
Rokytnice v O.h.
9. kolo, Ne 09.06 09:00
SK Přepychy
TJ Sokol Černíkovice S..
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
FK Jaroměř4
TJ Sokol Černíkovice M..5
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..4
Spartak Police n.M.2
4. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
FC Spartak Rychnov nad..1
TJ Sokol Černíkovice M..1
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno10
TJ Sokol Černíkovice M..1
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
FC Spartak Rychnov nad..4
TJ Sokol Černíkovice M..0
5. kolo, So 4.5.2024 09:00
FK Jaroměř2
TJ Sokol Černíkovice M..4
5. kolo, So 4.5.2024 09:00
FC Spartak Rychnov nad..1
TJ Sokol Černíkovice M..3
5. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Sparta Úpice2
TJ Sokol Černíkovice M..2
4. kolo, So 20.4.2024 13:00
Spartak Police n.M.0
TJ Sokol Černíkovice M..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
FK Jaroměř1
TJ Sokol Černíkovice M..5
4. kolo, Ne 26.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Černíkovice M..
8. kolo, Ne 26.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, Ne 26.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
SK Sparta Úpice
9. kolo, So 01.06 09:00
Spartak Police n.M.
TJ Sokol Černíkovice M..
9. kolo, So 01.06 09:00
FC Spartak Rychnov nad..
TJ Sokol Černíkovice M..
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Černíkovice M..
10. kolo, Ne 09.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Dobruška/Opočno
10. kolo, Ne 09.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
FC Spartak Rychnov nad..
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..8
SK Červený Kostelec16
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno9
TJ Sokol Černíkovice/S..23
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..17
Jaroměř/Rasošky14
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..14
FK Náchod14
5. kolo, So 4.5.2024 12:30
TJ Sokol Černíkovice/S..11
Dobruška/Opočno16
5. kolo, So 4.5.2024 12:30
TJ Sokol Černíkovice/S..10
FK Náchod26
4. kolo, Ne 21.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..35
TJ Slovan Broumov9
4. kolo, Ne 21.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..24
FK Náchod12
3. kolo, So 13.4.2024 09:00
Jaroměř/Rasošky14
TJ Sokol Černíkovice/S..23
3. kolo, So 13.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..3
TJ Slovan Broumov7
8. kolo, So 25.05 10:00
TJ Slovan Broumov
TJ Sokol Černíkovice/S..
8. kolo, So 25.05 10:00
SK Červený Kostelec
TJ Sokol Černíkovice/S..
9. kolo, Ne 02.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
FK Náchod
9. kolo, Ne 02.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
SK Červený Kostelec
10. kolo, So 08.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
Jaroměř/Rasošky
10. kolo, So 08.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice/S..
SK Červený Kostelec
5. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..13
Rychnov "A"7
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
Kostelec/Častolovice A..11
TJ Sokol Černíkovice M..5
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
TJ Baník Vamberk 1
TJ Sokol Černíkovice M..19
4. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice -..5
TJ Sokol Černíkovice M..5
4. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..11
SK Solnice3
4. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..8
Rychnov "B"3
3. kolo, Ne 21.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..3
TJ Sokol Černíkovice M..0
3. kolo, Ne 21.4.2024 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..0
FC České Meziříčí..4
3. kolo, Ne 21.4.2024 09:00
Týniště modrá5
TJ Sokol Černíkovice M..1
2. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Rychnov "B"14
TJ Sokol Černíkovice M..0
7. kolo, So 25.05 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Doudleby/Sopotnice
7. kolo, So 25.05 09:00
Dobruška/Opočno oranžo..
TJ Sokol Černíkovice M..
7. kolo, So 25.05 09:00
Dobruška/Opočno modrá..
TJ Sokol Černíkovice M..
8. kolo, So 01.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice M..
8. kolo, So 01.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Sokol Javornice
8. kolo, So 01.06 09:00
TJ Sokol Černíkovice M..
Kostelec/Častolovice A..
2. kolo, St 15.5.2024 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..5
TJ Sokol Černíkovice -..5
2. kolo, St 15.5.2024 16:30
Dobruška/Opočno A13
TJ Sokol Černíkovice -..4
2. kolo, St 15.5.2024 16:30
Dobruška/Opočno B5
TJ Sokol Černíkovice -..10
1. kolo, St 24.4.2024 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..1
TJ Sokol Černíkovice -..1
1. kolo, St 24.4.2024 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..6
SK Přepychy13
4. kolo, St 18.10.2023 16:30
Lokomotiva Borohrádek2
TJ Sokol Černíkovice -..22
4. kolo, St 18.10.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..5
TJ Sokol Černíkovice -..5
4. kolo, St 18.10.2023 16:30
TJ Baník Vamberk 3
TJ Sokol Černíkovice -..3
3. kolo, St 11.10.2023 16:30
Lokomotiva Borohrádek5
TJ Sokol Černíkovice -..12
3. kolo, St 11.10.2023 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..5
TJ Sokol Černíkovice -..5
3. kolo, St 29.05 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
SK Albrechtice nad Orl..
3. kolo, St 29.05 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice -..
3. kolo, St 29.05 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
SK Přepychy
4. kolo, St 05.06 16:30
SK Albrechtice nad Orl..
TJ Sokol Černíkovice -..
4. kolo, St 05.06 16:30
TJ Sokol Černíkovice -..
TJ Sokol Černíkovice -..
4. kolo, St 05.06 16:30
FC České Meziříčí..
TJ Sokol Černíkovice -..
18. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
FK Kostelec n.O. B3
Muži1
27. kolo, Ne 19.5.2024 13:00
Dorost Čer./Sol.1
Nová Paka/Stará Paka3
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Starší přípravka4
TJ Baník Vamberk 4
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Starší přípravka9
9. kolo, So 18.5.2024 10:00
Starší žáci Čer./Sol.4
SK Jičín0
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
FK Jaroměř4
Mladší žáci5
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
Mladší žáci4
Spartak Police n.M.2
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno9
Starší přípravka Čer./Sol.23
7. kolo, So 18.5.2024 09:00
Starší přípravka Čer./Sol.8
SK Červený Kostelec16
10. kolo, St 15.5.2024 17:00
Doudleby/Rychnov B6
Starší žáci Čer/Sol2
11. kolo, St 22.05 17:00
TJ Baník Vamberk
Starší žáci Čer/Sol
25. kolo, Pá 24.05 18:00
Dorost Čer./Sol.
Železnice/Valdice
7. kolo, So 25.05 09:00
Starší přípravka
Albrechtice/Borohrádek..
7. kolo, So 25.05 09:00
Starší přípravka
Kostelec/Častolovice
7. kolo, So 25.05 09:00
Mladší přípravka
Doudleby/Sopotnice
7. kolo, So 25.05 09:00
Dobruška/Opočno oranžo..
Mladší přípravka
7. kolo, So 25.05 09:00
Dobruška/Opočno modrá..
Mladší přípravka
8. kolo, So 25.05 10:00
TJ Slovan Broumov
Starší přípravka Čer./Sol.
8. kolo, So 25.05 10:00
SK Červený Kostelec
Starší přípravka Čer./Sol.
4. kolo, Ne 26.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Mladší žáci
Úvod / Krajská soutěž SŽ - U15 - 2022/2023 / 13.kolo / Vamberk/Rokytnice : SK Červený Kostelec
Vamberk/Rokytnice
2 : 4
SK Červený Kostelec
1. | Lokomotiva Borohrádek.. | 17 | 35:15 | 40 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 18 | 38:35 | 34 |
3. | TJ Velešov Doudleby n.. | 18 | 34:29 | 29 |
4. | AFK Častolovice A | 18 | 41:31 | 27 |
5. | SK Solnice B | 18 | 48:37 | 25 |
6. | SK Dobruška "B" | 18 | 42:37 | 25 |
7. | FK Kostelec n.O. B | 18 | 38:38 | 24 |
8. | TJ Sokol Černíkovice | 18 | 31:30 | 23 |
9. | TJ Sokol Lípa n.O. | 18 | 29:35 | 23 |
10. | SK Týniště nad Orlicí B | 17 | 28:38 | 19 |
11. | TJ Baník Vamberk A | 18 | 30:41 | 19 |
12. | TJ Sokol Lukavice | 18 | 23:51 | 15 |
1. | TJ Sokol Stěžery | 24 | 87:22 | 64 |
2. | SK Červený Kostelec | 24 | 70:31 | 48 |
3. | Nová Paka/Stará Paka | 24 | 46:31 | 44 |
4. | FK Černilov | 24 | 60:38 | 36 |
5. | TJ Sokol Černíkovice.. | 23 | 43:41 | 31 |
6. | Č.Meziříčí/Nové Město.. | 24 | 43:55 | 27 |
7. | Železnice/Valdice | 23 | 31:94 | 14 |
8. | SK Třebechovice pod.. | 24 | 27:95 | 7 |
1. | SK Jičín | 8 | 26:10 | 21 |
2. | TJ Sokol Černíkovice.. | 8 | 36:6 | 19 |
3. | Nový HK/Vysoká n.L | 8 | 35:10 | 17 |
4. | FC Vrchlabí | 8 | 29:14 | 17 |
5. | FC Spartak Rychnov.. | 8 | 30:14 | 16 |
6. | SK Úpice/TJ Rtyně | 8 | 24:21 | 13 |
7. | SK Červený Kostelec | 8 | 23:23 | 12 |
8. | Dobruška/Opočno | 9 | 21:27 | 12 |
9. | Chlumec n.C/RMSK.. | 8 | 23:25 | 10 |
10. | FK Jaroměř | 9 | 25:51 | 7 |
11. | Nová Paka/Stará Paka | 9 | 10:28 | 6 |
12. | TJ Zábrodí/Velké Poříčí | 8 | 11:34 | 4 |
13. | SK Třebechovice pod.. | 9 | 10:40 | 3 |
1. | FC České Meziříčí | 9 | 30:14 | 22 |
2. | Doudleby/Rychnov B | 9 | 42:16 | 19 |
3. | TJ Sokol Černíkovice.. | 9 | 51:27 | 18 |
4. | Kostelec/Častolovice | 9 | 18:30 | 13 |
5. | 1.FC Union Rokytnice | 9 | 25:23 | 12 |
6. | TJ Baník Vamberk | 9 | 28:33 | 9 |
7. | Sokol Javornice | 10 | 12:63 | 1 |
1. | Kostelec/Častolovice | 0 | 0:0 | 42 |
2. | Doudleby/Sopotnice | 0 | 0:0 | 37 |
3. | TJ Baník Vamberk | 0 | 0:0 | 30 |
4. | FC České Meziříčí | 0 | 0:0 | 28 |
5. | Sokol Javornice | 0 | 0:0 | 23 |
6. | Sokol Slatina nad.. | 0 | 0:0 | 17 |
7. | TJ Sokol Černíkovice SP | 0 | 0:0 | 16 |
8. | Albrechtice/Borohrádek | 0 | 0:0 | 15 |
9. | Rokytnice v O.h. | 0 | 0:0 | 12 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 0 | 0:0 | 12 |
11. | SK Solnice | 0 | 0:0 | 7 |
12. | Rychnov "B" | 0 | 0:0 | 7 |
13. | SK Přepychy | 0 | 0:0 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 0 | 0:0 | 35 |
2. | FC Spartak Rychnov.. | 0 | 0:0 | 34 |
3. | Dobruška/Opočno | 0 | 0:0 | 33 |
4. | SK Sparta Úpice | 0 | 0:0 | 29 |
5. | TJ Sokol Černíkovice MŽ | 0 | 0:0 | 27 |
6. | FK Jaroměř | 0 | 0:0 | 14 |
7. | Spartak Police n.M. | 0 | 0:0 | 4 |
1. | Týniště modrá | 0 | 0:0 | 47 |
2. | TJ Sokol Černíkovice .. | 0 | 0:0 | 41 |
3. | Albrechtice/Borohrádek | 0 | 0:0 | 37 |
4. | Kostelec/Častolovice A | 0 | 0:0 | 36 |
5. | FC České Meziříčí | 0 | 0:0 | 35 |
6. | Doudleby/Sopotnice | 0 | 0:0 | 34 |
7. | Rychnov "A" | 0 | 0:0 | 27 |
8. | Dobruška/Opočno.. | 0 | 0:0 | 27 |
9. | Sokol Javornice | 0 | 0:0 | 24 |
10. | TJ Baník Vamberk | 0 | 0:0 | 24 |
11. | TJ Sokol Černíkovice MP | 0 | 0:0 | 22 |
12. | Dobruška/Opočno modrá | 0 | 0:0 | 12 |
13. | SK Solnice | 0 | 0:0 | 8 |
14. | Rychnov "B" | 0 | 0:0 | 6 |
15. | Kostelec/Častolovice B | 0 | 0:0 | 3 |
16. | Týniště bílá | 0 | 0:0 | 1 |
1. | Týniště modrá | 0 | 0:0 | 15 |
2. | Dobruška/Opočno A | 0 | 0:0 | 12 |
3. | TJ Sokol Černíkovice .. | 0 | 0:0 | 11 |
4. | SK Přepychy | 0 | 0:0 | 9 |
5. | SK Albrechtice nad.. | 0 | 0:0 | 9 |
6. | Kostelec/Častolovice | 0 | 0:0 | 6 |
7. | TJ Sokol Černíkovice .. | 0 | 0:0 | 5 |
8. | TJ Baník Vamberk | 0 | 0:0 | 3 |
9. | SK Solnice | 0 | 0:0 | 3 |
10. | Týniště bílá | 0 | 0:0 | 3 |
11. | Dobruška/Opočno B | 0 | 0:0 | 3 |
12. | FC České Meziříčí | 0 | 0:0 | 0 |
13. | Lokomotiva Borohrádek | 0 | 0:0 | 0 |
Počet návštěv: 37642
Posledních 30 dnů: 583 | Posledních 7 dnů: 116 | Poslední den: 8
© 2024 TJ Sokol Černíkovice, z.s. | Všechna práva vyhrazena | michorka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze